Mavi

Mavi Logo Baskılı Mavi Yeşil Su Matarası

Mavi Logo Baskılı Mavi Yeşil Su Matarası

299,99 TL
Beden Seç (W)

  Mavi Logo Baskılı Mavi Yeşil Su Matarası

  299,99 TL
  1912246-32184 - Lacivert

  Ürün Özellikleri

  Mavi nin aksesuar koleksiyonundan Mavi Logo Baskılı Mavi Yeşil Su Matarası. Tritan malzemeden yapılmış bu su matarası BPA, fitalat ve toksit madde içermez, koku yapmaz. Zararlı maddelerin salınımı konusunda sıvıyı güvenle tutabilen, laboratuvar ortamında güçlendirilmiş özel plastiklerden üretildiği ve bu özelliğe sahip tek plastik su şişesi olduğu için hem güvenli hem sağlıklı, aynı zamanda hafif ve pratiktir. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Kolay taşıma için parmak kulplu, sızdırmaz kapak özellikli, tuşa basarak tek elle kullanım rahatlığı. Çap 6,5 cm x Boy 24,5 cm x Askı Boyu 15,5 cm. 800 cc. Devamı

  Ürün Kodu: 1912246-32184

  Kumaş Bilgileri
  • Gövde: %100 Tritan
  • Kapak: %100 Co-Polyester

  Yıkama, Bakım ve Bilgi


  Kullanmadan önce mutlaka su ile çalkalayınız. Çamaşır suyu vb. temizleyicileri kullanmayınız. Sıcak sıvı koymayınız ve kaynatmayınız.

  Üretim Yeri: Türkiye

  Fiyat Geçerlilik Tarihi: 30.01.2024

  Ödeme Seçenekleri

  İade ve Değişim

  Mavi.com'da siparişler ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoların teslimat süresi ortalama 4-5 iş günüdür.

  Resmi tatil ve hafta sonları verilen siparişler, tatili takip eden ilk iş günü akşamında kargoya teslim edilmektedir.

  Ürünü teslim aldıktan 30 gün içerisinde Kolay İade Değişim linkindeki adımları izleyerek kolay iade/değişim talebi oluşturabilirsiniz.

  Mavi.com ‘dan almış olduğunuz ürünleri mağazalarımızdan iade etmek isterseniz ürün bedeli karşılığında hediye kartı alabilirsiniz. Bu hediye kartını sadece mağazalarımızda kullanabilirsiniz. Mavi.com’dan satın aldığınız ürünün para iadesi Mavi Mağazalarından gerçekleştirilememektedir. İade&değişim yapabileceğiniz mavi mağazası listesini kontrol edebilirsiniz.

  Faturasız iade kabul edilmemektedir.

  İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi, 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Ücretinizin hesabınıza yansıma süresi banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  Değişim talep ettiğiniz ürün depomuza ulaştığında değişim işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Değişim/iade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin depomuza ulaşıp ulaşmadığını, kargo fiması tarafından verilen ambar tesellüm fişindeki takip numarasından kontrol edebilirsiniz.

  Satın almış olduğunuz ürünler kargo firmalarının gönderim bölgeleri içindeki adreslere gönderilmektedir. Gönderim bölgesi dışında kalan adreslere teslimat yapılamamaktadır.

  Hijyenik sebeplerden dolayı, iç giyim ürünlerinde, yüz maskelerinde, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır. 

  Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

  Su mataraları gıda ile temas ürünü olduğu için, hijyen prensipleri gereği iade yapılabilmesi için kullanılmamış ve kapak kısmında bulunan bilgilendirme etiketinin sökülmemiş olması gerekmektedir.

  Paketli olarak satılan ürünler, ambalajının bozulmamış ve içeriğinin eksiksiz olması durumunda iade edilebilir.

  Kitap ürünlerinin değişim ve iadesi yapılmamaktadır.