Kapat
Seçili Filtreler
Tema
Fiyat

Erkek Parfum Beauty

- 4 Ürün Bulundu

Erkek Parfum Beauty

4 Ürün Bulundu

Erkek Parfüm

Hoş kokulara sahip Mavi erkek parfüm çeşitleri arasından zevkine uygun bir seçim yaparak kokunla büyüleyebilirsin. Mevsime ve koku zevkine uygun erkek parfümleri seçerek her an güzel kokabilir, kendini iyi hissedebilirsin. Zengin notalar ve farklı tenlere uygun esansların birleşiminden oluşan Mavi erkek parfümleri estetik şişe tasarımlarıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Kışın favori parfümleri ile soğuk kış günlerinde bile kalıcı bir kokuya sahip olabilir, yaz parfümleri ile yazın bunaltıcı sıcaklarında dahi ferah hissedebilirsin. Farklı esanslarla zenginleştirilen Mavi erkek parfüm çeşitleri arasından favorini bulmak için keşfetmeye hemen başla!

Mavi’nin Zengin Koleksiyonundan Erkek Parfüm Önerileri

Mavi’nin zengin parfüm koleksiyonundan sunulan erkek parfüm önerileri aradığın parfümü bulmana yardımcı olabilir. Eğer baharatlı erkek parfümlerinden hoşlanıyorsan Rock Rebel tam sana uygun bir parfüm olabilir. İçindeki bergamot ile gün boyu canlılık sağlayan Rock Rebel, 100 ml’lik büyük şişesiyle de uzun süre yeterli oluyor. Baharatlı parfüm seven erkekler için bir diğer seçenek de Dark Soul. Bergamot ve biber birleşimi ile gün boyu tazelik sunan Dark Soul, kışın favorileri arasında yer alıyor. Mavi’nin parfüm koleksiyonunda meyveli erkek parfümleri de bulunuyor. Meyveli bir tona sahip Andorra erkek parfümü; bergamot, portakal ve mandalina birleşimi ile gün boyu ferah ve taze bir hisse sahip olunmasını sağlıyor. Şehirli ve şık Mavi erkeğinin koku seçimi ise Mood Black’tan yana oluyor. İçeriğindeki misk, vetiver ve lime özleriyle öne çıkan Mood Black erkek parfümü kalıcı bir havaya bürünmeye yardımcı oluyor.

Mavi Kalitesiyle Sunulan Odunsu Erkek Parfümleri

Mavi parfüm koleksiyonunda öne çıkan odunsu parfümler, pek çok erkeğin favorisi. Mavi odunsu erkek parfümleri arasında yer alan Freedom ve Arctic Blue ile sen de aradığın odunsu kokuları bulabilirsin. En iyi odunsu erkek parfümleri arasında yer alan Arctic Blue, turunçgillere eşlik eden aromatik ve kehribar birleşimiyle gün boyu tazelik hissini korumak isteyen erkeklerin tercihi oluyor. Odunsu ve etkileyici bir tona sahip Arctic Blue 100 ml’lik şişede beğenilere sunuluyor. Bir başka odunsu erkek parfümü olan Freedom ise paçuli, greyfurt, mandalina ve deniz esintileriyle birleşerek enerjik Mavi erkeğini simgeliyor. Kışın favorileri arasında yer alan Freedom erkek parfümü, kokusuyla da iddialı olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Mavi Erkek Parfüm Fiyatları

Erkek parfüm tavsiyeleri arasından kendin için en uygun kokuyu bulduysan seçtiğin kokuya Mavi farkıyla hemen sahip olabilirsin. Meyveli, odunsu ya da baharatlı Mavi erkek parfüm çeşitleri ile gün boyu kalıcı ve hoş bir kokuya sahip olabilirsin. Erkek parfüm fiyatları parfüm çeşitleri arasına farklılık gösteriyor. Tenine uygun bir kokuyu bulacağın gibi bütçene uygun bir kokuyu da Mavi’de bulabilirsin. Mavi erkeğinin seçimi daha fazla ürünü görmek istersen Erkek kategorimizi ziyaret edebilirsin. Keyifli alışverişler!