Erkek Çanta

- 54 Ürün Bulundu

Erkek Çanta

Son derece işlevsel ve tarz parçalar olan çantalar hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmezi. Günümüzde erkek modasında önemli bir yere sahip olan farklı tasarımlardaki erkek çanta modelleri, her zevkten erkeğe hitap etmeyi başarıyor. Erkek çanta çeşitleri arasında klasik tarzdan sportif tarza pek çok farklı çizgiye sahip erkeğe uygun seçenekler bulunuyor. Tarzına uygun olarak seçeceğin bir erkek çantası ile dışarı çıktığında gerekli olabilecek eşyalarını yanında taşıyabilir ayrıca da stilini en iyi şekilde tamamlayabilirsin. Çapraz çanta, el çantası, bel çantası, spor çantası, sırt çantası gibi farklı modellerdeki erkek çantaları Mavi kalitesiyle keşfedebilirsin. Sezon trendine uygun çizgileriyle dikkat çeken çanta koleksiyonumuzu incelemeye hemen başla!

Tarzını Tamamlamaya Yardımcı Olacak Erkek Çanta Modelleri

Mavi’nin erkek çanta koleksiyonunda yer alan modeller ile tarzını en iyi şekilde tamamlayabilirsin. Erkek çanta modelleri arasında farklı şekilde takmaya uygun seçenekler bulunuyor.. Sezonun en gözde çantaları arasında yer alan bel çantaları ise omuzdan çapraz şekilde geçirilerek ya da bele takılarak kullanılıyor. Farklı kullanım seçenekleriyle sunulan erkek çantaları arasından kendi kullanım alışkanlığına uygun bir seçim yapabilirsin. Eğer sırt çantası kullanmayı seviyorsan birbirinden iddialı sırt çantası modellerimizi de inceleyebilirsin. Düzenli olarak spor ve antrenman yaşamın varsa, spor ekipmanlarını yanında taşımanı sağlayacak spor çantalarını da tercih edebilirsin.

Kombinlerinde Çantalara Yer Vermeye Ne Dersin?

Günlük yaşantındaki kombinlerinde erkek çantalarına yer vererek, stilini zenginleştirebilirsin. Erkek postacı çantası modellerini okula, işe giderken kullanabilir tarzına hareket katabilirsin. Okula, işe, seyahate giderken ayrıca sırt çantalarını da tercih edebilirsin. Birçok eşyayı kolayca taşıyabilmeyi sağlayan erkek sırt çantası modelleri, Mavi ruhunu yansıtan tasarımlarıyla tarzı dinamik erkeklerin tercihi oluyor. Enerjisi yüksek bir stilin vazgeçilmez çantası ise şüphesiz bel çantaları. Sokak modasının nabzını yakalamanı sağlayacak erkek bel çantası modelleri arasında renk renk seçenekler bulunuyor. İster siyah, gri, lacivert gibi klasik renklerdeki bel çantalarını istersen de neon renkteki iddialı bel çantalarını tercih ederek stilinle büyüleyebilirsin. Mavi logolu erkek spor çantalarıyla ise sportif görünümünü tamamlayabilir, spora ya da antrenmana giderken rahat edebilirsin.

Erkek Çanta Fiyatları

Farklı çanta modelleriyle her erkeğin zevkine hitap etmeyi başaran Mavi, kaliteyi uygun fiyat avantajıyla sunmasıyla da her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Erkek çanta fiyatları genel olarak modele ve çantanın üretiminde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Farklı renk ve tasarımlara sahip erkek çanta modelleri arasından seni en iyi yansıtanı kolayca bulabilirsin. Mavi erkek çanta küçük, büyük ya da orta boy tasarımlarıyla her ihtiyaca uygun bir yanıt sunuyor. Ayrıca deri erkek çanta ya da farklı kumaşlardaki erkek çanta modelleri de koleksiyonumuzda seni bekliyor. Stiline hareket katacak erkek çanta modellerini vakit kaybetmeden keşfet! Daha fazla aksesuar seçeneği görmek içinse Erkek Aksesuar kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!