Erkek Sırt Çantası

- 10 Ürün Bulundu

Erkek Sırt Çantası

Stilini en iyi şekilde tamamlayacak yıldız parçalardan olan sırt çantaları, Mavi’nin dinamik ve enerjisi yüksek tasarım çizgileriyle beğenine sunuluyor. Kullanışlılık ve şıklığı bir arada sunan erkek sırt çantası modelleri arasından sen de tarzını en iyi şekilde yansıtanı seçebilirsin. Gündelik yaşantında, okula veya işe giderken, hafta sonu rahatlığında kullanabileceğin sırt çantaları farklı renk ve model seçenekleriyle kategorimizde seni bekliyor. Hem stilini tamamlayacak hem de cüzdan, kartlık, parfüm gibi çeşitli eşyalarını kolayca yanında taşımanı sağlayacak sırt çantası modellerini keşfetmeye hemen başla!

Her Tarza Uygun Erkek Sırt Çantası Modelleri

Mavi’nin erkek çanta koleksiyonunda her tarzdan erkeğe hitap edebilecek modeller bulunuyor. Tek renkten oluşan modellerin yanı sıra birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı çanta modelleri, desenli çantalar ve işlemeli modeller koleksiyonumuzda seni bekliyor. Erkek sırt çantası modelleri ayrıca farklı bölme sayısı seçenekleriyle sunuluyor. Çantanın ön ve yan kısımlarında yer alan küçük bölmeler özellikle detay seven erkeklerin ilgisini çekiyor. Ön tarafta ayrı bir bölme arzulayanlar için ayrıca 2 bölmeli sırt çantası modelleri de bulunuyor. Mavi erkek sırt çantası deri, fermuar, baskı ve işleme gibi ayrıntılarla da zenginleştiriliyor. Kamuflaj desenli sırt çantası modelleri cesur stilini en iyi şekilde tamamlarken, düz modeldeki çantalar ofis şıklığına kolayca ayak uyduruyor. Genç, dinamik ve enerjisi yüksek tarzını tamamlamak isteyenler içinse renk renk tasarımlardaki sırt çantaları bir adım öne çıkıyor.

Her Kombine Uygun Bir Sırt Çantası

Erkek sırt çantası spor ve dinamik bir tarzın olmazsa olmazı… Modern ve şık tasarım çizgileriyle öne çıkan Mavi erkek sırt çantası modelleri arasında her kombine uygun bir seçenek bulunuyor. İşe giderken bilgisayar ya da çeşitli evraklarını taşıyabileceğin sırt çantaları aynı zamanda ofis şıklığını en iyi şekilde tamamlıyor. Okula giderken kitap ve defterlerini rahatça taşımanı sağlayacak renk renk sırt çantaları ise enerjik ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Erkek Sırt Çantası Fiyatları

Kalite, kullanışlılık ve modern dizayn çizgilerini bir arada sunan Mavi erkek sırt çantaları birçok farklı zevk ve ihtiyaca göre tasarlanıyor. Mavi sırt çantası modellerinde ayrıca yüksek kalite standartlarına sahip YKK fermuarlar kullanılıyor. Şık, iddialı ve dinamik bir stilin gözde tamamlayıcılarından olan sırt çantaları ile sen de tarzını en iyi şekilde ortaya koyabilirsin. Kaliteye uygun fiyat avantajıyla sahip olmanı sağlayacak erkek sırt çantalarını vakit kaybetmeden keşfet! Daha fazla çanta modelini incelemek istersen Erkek Çanta kategorimizi ziyaret etmeyi de unutma!