0 Ürün Bulundu

Erkek Mayo Şort

Sezon trendlerini yakalayan özgün tasarımlarıyla öne çıkan Mavi erkek mayo şort modelleri plaj şıklığını tamamlamana yardımcı olacak. Rengarenk tasarımları, çarpıcı desenleri ve kaliteli kumaş yapısı ile beğeni kazanan erkek mayo şort modellerimiz arasından seni en iyi yansıtanı seçebilirsin. Denizde, havuzda yüzerken; güneşlenirken sahil stilini yükseltecek birbirinden şık erkek mayo şort modelleriyle göz alıcı görünebilirsin. Düz erkek mayo şort modellerinin yanı sıra baskılı ve desenli erkek mayo şort modelleri de erkek plaj giyim koleksiyonumuzda seni bekliyor. Plaj stilinin vazgeçilmez bir parçası olan erkek şort modellerini incelemeye vakit kaybetmeden başla!

İster Düz İster Desenli…

Erkek mayosu modelleri arasında farklı tarzlara yönelik olarak dizayn edilen hem düz hem de baskılı ve desenli seçenekler bulunuyor. Plajda da enerjisi yüksek, genç ve dinamik bir görünüm yakalamak istiyorsan desenli veya baskılı erkek mayo şort modellerini inceleyebilirsin. Koleksiyonumuzda yengeç baskılı erkek mayolarından tropikal desenli mayolara, palmiye desenli mayolardan yıldız baskılı mayolara oldukça geniş bir yelpaze seni bekliyor. Ruhunu en iyi şekilde yansıtacak erkek mayo modelleri ile plajın nabzını tutabilir, tarzını konuşturabilirsin. Eğer daha sade ve klasik modeller arıyorsan desensiz ve tek renk olarak dizayn edilen erkek mayo şortları tercih edebilirsin. Erkek mayo siyah, mavi, kırmızı, sarı, mercan, haki, yeşil gibi renk seçenekleriyle beğenilere sunuluyor. Dilersen plaj çantanı zenginleştirmek için hem desenli hem de düz bir model tercih ederek, farklı zamanlarda farklı tarzlarda görünümler de yakalayabilirsin.

Yüzerken de Güneşlenirken de Konfor Seninle

Özgün tasarım çizgileriyle beğeni kazanan erkek mayo çeşitleri yüksek kalite sunan kumaş özellikleriyle de konfor sunuyor. Erkek mayo Mavi tarafından su tutmayan, terletmeyen ve hava alan kumaşlarla dizayn ediliyor. Bu sayede yüzerken de güneşlenirken de konfor seninle olacak. Çabuk kuruyan yapısı sayesinde denizden ya da havuzdan çıktığında kısa sürede kuruyacak olan mayo şortunla plaj keyfine keyif katabilirsin. Her yaştan erkeğin beğenisine hitap eden mayo şort modellerimiz arasından zevkini en iyi yansıtanı seçebilirsin. Sadelikten yanaysan düz renkleri, plaj stiline hareket katmak istersen desenli ve neon detaylı modelleri tercih edebilirsin.

Erkek Mayo Fiyatları

Erkek deniz mayoları havuzda ya da plaj aktivitelerinde de büyük konfor sunuyor. Göz alıcı tasarımlarıyla rahatlık ve şıklığı buluşturan erkek mayo şort modelleri aynı zamanda kullanışlılık noktasında da albenisiyle büyülüyor. Erkek mayo fiyatları model ve kumaş özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Yüksek kaliteli yapısıyla fiyat ve performans açısından tatmin sağlayan Mavi erkek mayo şort modelleriyle sen de yaz bavulunu zenginleştirebilirsin. Yazın ve plajların olmazsa olmazı bir başka erkek aksesuarı olan şapkalar da Mavi’de seni bekliyor. Şapka koleksiyonumuzu incelemeye hemen başlayarak, stiline hareket katacak şapkaları keşfedebilirsin.