Kadın Kemer

- 23 Ürün Bulundu

Kadın Kemer

23 Ürün Bulundu

Kadın Kemer

Hem işlevsel hem de stil tamamlayıcı aksesuarların başında gelen kemerler, kadınlara özgü tasarımlarıyla göz dolduruyor. Mavi’nin kadın kemer koleksiyonunda farklı tarzlara hitap edebilecek çeşitli modeller yer alıyor. Kadın deri kemer modelleri %100 deri kullanılarak tasarlanıyor ve uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Bunun yanı sıra arzu edenler için suni deri kemer modelleri de bulunuyor. Farklı renk seçenekleriyle beğenilere sunulan kadın kemer modelleri arasında toka kısmı farklı tasarımlara sahip, iddialı modeller de yer alıyor. Hem tarzını tamamlayacak hem de her kombinine uyum sağlayacak çeşitli kadın kemelerini Mavi’de kolayca bulabilirsin. Sezonun trendlerini yansıtan kadın kemer modellerini incelemeye hemen başla!

Kadın Deri Kemer Modelleri ile İddialı Stilini Tamamla!

Mavi kadın deri kemer modelleri %100 deri olmasıyla şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor. Deri kadın kemer modelleri arasında siyah, kahverengi ve lacivert gibi pek çok farklı renk seçeneği bulunuyor. Kadın deri kemer modelleri düz deriden oluşan tasarımların yanı sıra; zımbalı, taşlı veya süet dokulu seçeneklerle de beğenilere sunuluyor. Kadın süet kemer modelleri özellikle kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Deri kemer modelleri ayrıca çeşitli detaylarla da zenginleştiriliyor. Kemer tokasının sahip olduğu farklı renk ve tasarım seçenekleri, kemer seçiminde karşına zengin bir model yelpazesi sunuyor. İster yuvarlak şekilli ister dikdörtgen şekilli istersen de yazılı kemer tokaları arasından stilini en iyi yansıtan modeli seçebilirsin. Eğer vintage parçalardan hoşlanıyorsan eskitme bakır rengi kullanılarak dizayn edilen kadın kemer modellerini de tercih edebilirsin. Günlük stilinin en iyi tamamlayıcı parçası olacak kadın deri kemer modellerinı Mavi farkıyla keşfet!

Dolabında Kemerlere Yer Açmaya Ne Dersin?

Farklı renk ve tarzdaki kadın kemer modelleri ile gardırobunu zenginleştirerek tarzına çarpıcılık ve iddia katabilirsin. Kemerleri yalnızca pantolonlarla değil elbiseler, etekler ve hatta hırka ve gömleklerle bile kullanabilirsin. Kadın kemer çeşitleri arasında farklı ölçülerde dizayn edilen seçenekler bulunuyor. 70 cm’den 95 cm’e kadar geniş bir beden seçeneğiyle sunulan kadın kemerleri, farklı kombinlerinde sana en iyi şekilde eşlik eder. Belinin ölçüsüne uygun olabilecek kemerleri tercih ederek elbiselerini, gömlek ve hırkalarını çok daha tarz bir şekilde kullanabilirsin. Uzun gömleğinin beline takacağın bir kemerle hem gömleğini farklılaştırabilir hem de stiline kendinden bir dokunuşta bulunabilirsin. Kemerleri aynı zamanda elbiselerinde bir arada da kullanabilirsin. Tam bel hizandan elbisenin üzerine geçireceğin bir kemer hem çok daha iddialı hem de ince belli görünmene yardımcı olur

Kadın Kemer Fiyatları

Mavi kadın kemer ölçüleri geniş bir yelpazede sunulduğundan her bedene uygun bir kemer bulabilmek mümkün oluyor. Ayrıca farklı üretim materyalleri kullanılarak dizayn edilen Mavi kadın kemer modelleri arasında hem her zevke hem de her bütçeye uygun bir seçenek bulunuyor. Kadın kemer fiyatları kemerin %100 deri olmasına, tasarımına ve detaylarına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Tarzıyla heyecan veren kadın kemer modelleri ile stilini bir adım öne çıkarmaya ne dersin? Ayrıca daha fazla aksesuar seçeneğini incelemek için Kadın Aksesuar kategorimizi ziyaret etmeyi de unutma!