Kapat
Tema
Fiyat

Kadın Parfum Beauty

- 11 Ürün Bulundu

Kadın Parfum Beauty

11 Ürün Bulundu
Tükenen ürünler

Kadın Parfüm

Zengin içerikleri ile hoş kokular sunan Mavi kadın parfüm çeşitleri arasında farklı zevklere hitap eden esans seçenekleri bulunuyor. Tenine ve mevsime uygun bir parfüm seçimi yaparak sen de aradığın kokuyu kolayca bulabilirsin. Doğada var olan kokuların özel biçimde işlenmesiyle hazırlanan Mavi kadın parfümleri; farklı esansları bir araya getirerek beğenine sunuyor. Çiçeksi kokular, meyveli kokular, baharatlı kokular, odunsu kokular gibi farklı kokulardan hoşlanan kadınlara özgü pek çok parfüm seçeneği Mavi’de seni bekliyor. Kadın parfüm önerisi arıyorsan senien iyi yansıtacak Mavi parfüm çeşitlerini hemen keşfet!

Çiçeksi Notalardan Hoşlananlara Kadın Parfüm Önerileri

Kadın parfümleri içeriğinde çiçeksi esanslar sıklıkla kullanılıyor. Mavi parfüm çeşitleri arasında da çiçeksi notalar barındıran pek çok seçenek bulunuyor. Eğer sen de çiçeksi kokulu parfümlerden hoşlanıyorsan; Mavi Girl Power, Sweet Dreams, Bliss parfüm çeşitleri tam sana göre! İçeriğinde çiçeksi esansların yoğun olarak kullanıldığı bu parfümler özellikle yaz ve bahar ayları için ideal parfüm seçimi olabilir. Bu parfümler, içeriğinde bulunan yasemin, zambak, müge çiçeği, osmantus çiçeği, şakayık ve gül gibi çiçeklerin kusursuz uyumu ile günün her anı mutlu ve iyi hissetmene yardımcı olur.

Farklı Kokular Arayanlara Parfüm Önerileri

“Çiçeksi kokular bana göre değil” diyorsan ya da özellikle kış aylarında kullanabileceğin daha farklı notalarda sahip bir parfüm arıyorsan Mavi’de senin için de uygun alternatifler de bulunuyor. Kadın parfüm çeşitleri arasından arzu edersen meyveli, odunsu ve baharatlı kokulardan da birini seçebilirsin. Örneğin Mavi Super Star baharatlı kadın parfümleri arasında yer alıyor. Meyveli ve baharatlı tonlara sahip Super Star; portakal, amber çiçeği, sedir ağacı ve pembe biber birleşimi ile gerçek bir star gibi hissetmeni sağlıyor. Eğer odunsu kadın parfümleri arıyorsan ise tercihin Shine olabilir. Odunsu notalara sahip Mavi Shine kadın parfümü, sandal ağacının zarifliğini yasemin, vanilya ve kaşmir ile harmanlayarak ışıltılı ve tarz sahibi stilinin tamamlayıcısı oluyor. Mavi’de daha pek çok odunsu, baharatlı ve meyveli notalara sahip parfüm seçeneği bulunuyor. Kendine en uygun parfümü bulmak için ürün sayfalarından parfümlerin içeriklerini inceleyebilirsin.

Her Tene ve Her Bütçeye Uygun Kadın Parfümleri

Farklı notalara sahip birkaç farklı parfüm edinerek her ortam ve her mevsim için farklı bir kokuya bürünebilirsin. Seninle bütünleşecek etkileyici Mavi kadın parfümleri ile günün her anı enerjik ve mutlu hissedebilirsin. Gün boyunca üzerinde taşıyacağın kalıcı kadın parfümleri hemen keşfet! Daha pek çok kadın güzellik ürünü ise Beauty kategorimizde seni bekliyor!