Kadın Çanta

- 77 Ürün Bulundu

Kadın Çanta

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar, her kıyafete tamamlayıcı bir dokunuş katar. Kombinlerin kusursuz tamamlayıcısı olan çantalarla sen de tarzını ortaya koyabilirsin! Mavi’nin kadın çanta kategorisinde, her tarza uygun onlarca farklı çanta modeli seni bekliyor. Kadın omuz çantası, sırt çantası, çapraz çanta ya da bel çantası gibi farklı kullanım alışkanlıklarına hitap eden çanta modelleri arasından seni en çok yansıtanı seçebilirsin. Gündelik yaşamında her kıyafetinle rahatça kombinleyebileceğin bu çantalar, dayanıklı ve kaliteli yapıları ile de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Farklı renk, kumaş ve tasarımlardaki çanta modellerini incelemek için hemen sayfamızda gezinmeye başlayabilirsin.

Kadın Çanta Modelleri Neler?

Kadın çanta modelleri arasında her zevke hitap eden bir seçenek bulunuyor. Farklı kullanım alışkanlıklarına ve farklı tarzlara uygun olan Mavi kadın çantaları arasında; sırt çantaları, çapraz çantalar, bel çantaları, omuz çantaları gibi pek çok alternatif yer alıyor. Kadın çapraz çanta modelleri hem minimal boyutlarda hem de daha büyük boyutlarda tasarlanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan hasır çanta modelleri de Mavi’nin ince tasarım detaylarıyla işlenerek beğenine sunuluyor. Tatil yerlerinde ya da şehirde yazlık kıyafetlerinle rahatça kullanabileceğin hasır çanta modelleri arasında hem çapraz takmaya hem de kola takmaya uygun modeller bulunuyor. Son yılların gözde çantaları olan bel çantaları da en trend renklerle bir araya geliyor ve tarzına son dokunuşu yapıyor! Beyaz, siyah, neon ya da canlı renklerde tercih edebileceğin bel çantalarını yılın her mevsimi her kombininde rahatlıkla kullanabilirsin.

Birbirinden Şık Çantalarla Tarzını Tamamla!

Gündelik kombinlerinde, işe ya da okula giderken ya da şık bir akşam davetinde sana eşlik edecek yegane aksesuar çantan, öyle değil mi? Her kıyafetin, her mekanın kısacası her modun ayrı bir çantası var. Bu yüzden çanta koleksiyonunu biraz zengin tutarak her moda uygun bir çantaya sahip olabilirsin. Farklı tarzlara hitap eden ve farklı ortamlarda kullanmaya elverişli olan çanta modelleri Mavi’nin zengin ürün seçkisi ile seninle! Yazlık yerde dışarı eğlenmeye çıkacağın bir akşamında kadın hasır çanta modellerinden birini tercih edebilir, gündelik yaşamın temposunda sana eşlik edecek bir kadın sırt çantası seçebilir, spor tarzını bel çantaları ile tamamlayabilirsin. Her moduna, her kombinine ve her ortama uygun Mavi kadın çanta modelleri arasında seni en çok yansıtanı hemen seçebilirsin!

Kadın Çanta Fiyatları

Mavi çantalar, şık birer aksesuar olmalarının yanı sıra pek çok eşya ve aksesuarını da yanında kolayca taşıyabilmene yardımcı olur. Bez, kumaş, hasır, suni deri, süet gibi farklı ham maddelerden üretilen kadın çantaları her mevsime uygun seçenekler sunar. Kadın çanta modellerinin yanı sıra birbirinden şık kadın cüzdan çeşitlerini de kategorimiz üzerinden inceleyebilirsin. Kartlarını ve paranı düzenli bir şekilde yanında taşımanı sağlayacak kadın cüzdan modelleri, farklı boyut ve farklı renklerdeki tasarımlarıyla beğenine sunuluyor. Hem zevkine hem bütçene uygun  kadın çanta modellerini hemen incelemeye başlayabilir; beğendiğin ürünü sepetine ekleyerek satın alabilirsin.