Kadın Sırt Çantası

- 22 Ürün Bulundu

Kadın Sırt Çantası

22 Ürün Bulundu

Kadın Sırt Çantası

Hem şık hem de kullanışlı çanta modelleri arasında yer alan sırt çantaları farklı renk ve boyut seçenekleriyle Mavi’de seni bekliyor! Kadın sırt çantası koleksiyonunu hemen inceleyerek tarzına en uygun modelleri seçebilirsin. İşe, okula, seyahate giderken kullanabileceğin sırt çantası modelleri ile hem stilini zenginleştirebilir hem de birçok eşyanı kolayca yanında taşıyabilirsin. Farklı bölme ve ceplerden oluşan kadın sırt çantaları makyaj malzemeleri, cüzdan, cep telefonu gibi gün içinde yanında olmasını istediğin pek çok ürünü kapsayacak genişliğe sahip bulunuyor. Renkli tasarımları, göz alıcı detayları ve dinamik dizayn çizgileri ile öne çıkan Mavi kadın sırt çantası modellerini incelemeye hemen başla!

Kadın Sırt Çantası Modelleri ile Stilini Tamamla!

Farklı üretim malzemeleri kullanılarak dizayn edilen kadın sırt çantası modelleri arasında farklı renkler ve farklı boyutlarda pek çok seçenek bulunuyor. İster rengarenk desenlere sahip sırt çantası modellerini istersen de tek renk olarak tasarlanan çanta modellerini tercih edebilirsin. Kadın siyah sırt çantası çeşitleri şık ve kullanışlı bir model arayanların ilk tercihlerinden oluyor. Suni deri görünümündeki kadın siyah sırt çantaları hem gündüz hem de gece şıklığına ayak uydurabiliyor. Bunun yanı sıra daha sportif kombinler için özel olarak dizayn edilen ve %100 polyester kullanılarak üretilen sırt çantası modelleri de bulunuyor. Kadın spor sırt çantası modeli arıyorsan diğerlerine göre daha büyük boyutlarda tasarlanan ve içerisine kitap, defter, tablet de koyulabilen modelleri tercih edebilirsin. Mavi kadın sırt çantası modelleri arasında ayrıca fermuar, pelüş, zincir, zımba gibi detaylarla zenginleştirilen modeller de bulunuyor. Daha dinamik bir görünüm için iddialı ve dikkat çekici detayları bulunan bu çanta modellerini de tercih edebilirsin.

Aradığın Çanta, Mavi Kadın Sırt Çantası Koleksiyonu’nda!

Mavi’nin kadın çanta koleksiyonunda her tarza uygun bir sırt çantası bulunuyor. Dört mevsimin vazgeçilmezi olan kadın sırt çantaları arasından hem stiline hem de kıyafetlerine uyum sağlayabilecek bir modeli seçebilirsin. Bu koleksiyonda renkli çanta takmaktan hoşlananlar için turuncu, mavi, kırmızı, yeşil gibi pek çok renkte çanta seçeneği bulunuyor. İddialı bir sırt çantası arayanlar için ise gümüş ve bronz renkteki kadın çanta modelleri öne çıkıyor. Klasik çanta modellerinden hoşlananların tercihi de siyah ve çoğunlukla 2 bölmeye sahip olan sırt çantası modellerinden yana oluyor. Her zevke, her kombine ve her hava şartına uygun kadın sırt çantası modelleri için Mavi’nin çanta koleksiyonunu yakından inceleyebilirsin.

Sırt Çantaları ile Şık Kombinler

Mavi kadın sırt çantası modelleri arasında her ortama ve her kombine uygun bir alternatif bulunuyor. Ofis şıklığını tamamlayacak suni deri sırt çantalarını, okula giderken defter ve kitaplarını rahatça yerleştirebileceğin büyük boy çantaları, yaz aylarının dinamikliğine uygun renkli ve desenli sırt çantalarını seçebilirsin. Birden fazla bölmeli, cepli, fermuarlı, zımbalı kadın sırt çantası modelleri zengin tasarım detaylarıyla çarpıcı kombinler yapabilmene yardımcı oluyor. Farklı bölme ve ceplerden oluşan kadın sırt çantaları ise dışarı çıktığında yanında çeşitli eşyalarını rahatça taşıyabilmek isteyenlerin işlerini kolaylaştırıyor. Hem işlevsel hem de şık parçalar olan sırt çantası modelleri ile sen de hayalindeki kombini zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsin. Sırt çantası modellerinin yanı sıra çapraz çanta, omuz çantası, bel çantası gibi farklı çanta modellerinin de yer aldığı Mavi çanta koleksiyonunu burayatıklayarak inceleyebilirsin.