Erkek Kartlık

- 9 Ürün Bulundu

Erkek Kartlık

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kartlıklar zengin model seçeneğiyle Mavi’de! Kredi kartı, para kartı ya da kartvizitleri düzenli bir şekilde muhafaza etmeye ve kolayca taşıyabilmeye olanak sunan kartlık modelleri renk renk seçenekleriyle kategorimizde seni bekliyor. Sen de stiline ve ihtiyacına uygun bir kartlığa Mavi’den sahip olabilirsin. Detay sevenler için özel ayrıntılarla zenginleştirilen erkek kartlık modelleri şıklık ve sadeliği bir arada sunuyor. Son derece kullanışlı aksesuarlar olan kartlıklar aynı zamanda stilini tamamlayacak anahtar parçalardan biri. Dinamik ve enerjisi yüksek tarzını tamamlarken bu çerçevede dizayn edilen kartlıkları tercih edebilirsin. Sana en uygun kartlığı bulmak için özel detay ve desenlerle tasarlanan Mavi kartlık modellerini incelemeye hemen başlayabilirsin.

Hem Şık Hem Kullanışlı Erkek Kartlık Modelleri

Hem şık hem de kullanışlı aksesuarlardan olan kartlıklar, farklı tarzlara sahip erkekler için farklı modellerde tasarlanıyor. Erkek kartlık deri modelleriyle şıklığı ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Mavi’nin erkek cüzdan koleksiyonunda yer alan %100 deri kartlık modelleri, seçimi deriden yana olan erkeklerin tercihi oluyor. Siyah, gri, antrasit, lacivert, kahverengi gibi renklerde tasarlanan deri kartlıklar zamansız parçalar olmasıyla da öne çıkıyor. Detayları sevenler için zincir, düğme, logo, desen gibi ayrıntılarla zenginleştirilen kartlık modelleri tepeden tırnağa özenli ve iyi görünmeni destekliyor.

Stilin Yıldız Parçası Cüzdan ve Kartlıklar

Cüzdan ve kartlıklar her ne kadar görünmeyen aksesuarlar gibi düşünülse de gün içinde en çok kullanılan aksesuarlar. Mavi’nin birbirinden şık kartlık modelleri dinamik ve şık görünümünü destekleyecek olan önemli parçalar arasında yer alıyor. Mavi erkek kartlık cüzdan modelleri arasında sade deri modellerden kamuflaj desenlilere, zincir detaylı çeşitlerden logo baskılılara uzanan geniş bir yelpaze yer alıyor. Sportif ve enerjisi yüksek stilini tamamlamak için kamuflaj desenli veya zincirli kartlık modellerini; klasik şıklığını tamamlamak içinse desensiz düz deri kartlık modellerini tercih edebilirsin.

%100 Deri Kartlık Modelleri

Kalite ve şıklığı bir arada sunan Mavi erkek kartlık modellerinin efsaneliği %100 deri oluşunda… Gerçek deri olması sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan kartlık modelleri dinamik tasarım çizgisiyle de stilini en iyi şekilde tamamlar. Kart ve kartvizitlerini muhafaza etmeni ve kolayca yanında taşımanı sağlayacak kartlık çeşitleri hem işlevi hem de tasarımıyla beklentileri karşılıyor. Sen de arzuladığın kartlık ve cüzdana Mavi kalitesiyle sahip olmak istiyorsan en trend modelleri keşfetmeye hemen başla! Kartlık modellerinin yanı sıra daha fazla para ve kart bölmesi içeren cüzdan modellerini de incelemek istersen Cüzdan kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!