Erkek Cüzdan

- 15 Ürün Bulundu

Erkek Cüzdan

Her erkeğin olmazsa olmaz aksesuarından biri olan cüzdanlar farklı renk ve model seçenekleri ile Mavi’de! Ayrıntı sevenler için özel detaylarla dizayn edilen erkek cüzdan modelleri, sadelikten hoşlananlar içinse sade ve şık çizgilerle tasarlanıyor. Oldukça kullanışlı aksesuarlar olan cüzdanlar aynı zamanda stili tamamlamanın önemli ipuçlarından da biri. Farklı tarzlara sahip erkekler için özel olarak dizayn edilen erkek cüzdanları arasında hem klasik çizgilerle tasarlanmış modeller hem de sportif çizgilere sahip seçenekler bulunuyor. Stiline ve zevkine hitap eden kaliteli bir cüzdanı seçebilmek için keşfetmeye hemen başla!

Her Tarza Uygun Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan modelleri arasında her tarzdan erkeğe hitap edecek seçenekler bulunuyor. Kimlik, kredi kartı, nakit para gibi günün her anında yanında olması gereken eşyaları güvenle ve düzenle taşıyabilmene olanak sunan erkek cüzdan modelleri stilini tamamlamana da yardımcı olur. Çoğu ortamda ödeme yapmak ya da kartını çıkartmak için elin cüzdanına gideceğinden cüzdanının şıklığı da en az senin şıklığın kadar önemli. Bu yüzden erkek cüzdanı seçerken kullanışlılığa olduğu kadar şıklığa da önem vermeyi unutma! Mavi’nin birbirinden şık erkek cüzdan modelleri ile aradığın cüzdanı bulman oldukça kolay… Erkek deri cüzdan arayanlar için deri modeller, farklı detaylar arzulayanlar için denim kaplamalı modeller, iki farklı renk kullanılarak dizayn edilen modeller ve daha pek çok seçenek kategorimizde seni bekliyor.

Senin Favori Cüzdanın Hangisi?

Erkekler için bir aksesuardan daha fazlası olan cüzdanlar her tarza hitap edecek şekilde geniş model alternatifi sunuyor. Hem işleviyle hem de tasarımıyla arzuladığın cüzdanı Mavi’de bulabilirsin. Erkek cüzdan kartlık modelleri deri veya denim kumaş kullanılarak dizayn ediliyor. %100 deri olarak tasarlanan erkek cüzdan modelleri şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor. Erkek cüzdan deri modeller klasik stilin gizli tamamlayıcılarından biri olarak öne çıkarken; denim kaplamalı erkek cüzdan modelleri enerjisi yüksek ve dinamik bir stili daha da yükseğe taşıyor. Erkek cüzdanlar, kumaş özelliklerinin yanı sıra tasarım özellikleriyle de farklılaşıyor. Kartlık görünümünde tasarlanan daha minimal boyutlardaki cüzdanların yanı sıra; pek çok kart, kartvizit ve parayı kolayca sığdırmaya imkan sunan daha geniş cüzdan modelleri de bulunuyor. Bunlar arasından hem tarzına hem de kullanım alışkanlığına en uygun olanı seçebilirsin.

Erkek Cüzdan Fiyatları

Kart ve para gibi nesnelerin güvenli bir şekilde saklanıp, taşınabilmesine imkan sunan erkek cüzdanlar, klasik ya da spor her tarza uygun seçenekleriyle Mavi’de! Mavi’nin cüzdan koleksiyonunda logo detaylı, mühür logo baskılı, eskitme deri detaylı ya da birden fazla rengin kullanıldığı modeller öne çıkıyor. Ayrıca denimin gücünü ve ruhunu yansıtan denim erkek cüzdan modelleri de sezonun gözdesi… Stilini en iyi şekilde tamamlayacak cüzdanı bulmak için erkek cüzdan fiyatları ve modellerini incelemeye hemen başlayabilirsin. Tarzına şıklık katacak çantalar için ise Erkek Çanta kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!