Kadın Kartlık

- 2 Ürün Bulundu

Kadın Kartlık

Birden fazla kartvizit ve kartı düzenli bir şekilde muhafaza etmeye olanak sunan işlevsel aksesuarlardan kartlıklar, kadınlara özel tasarım çizgileriyle Mavi’de! Kadın kartlık modelleri arasında rengarenk modellerden zincirli modellere, deri modellerden fermuarlı modellere pek çok seçenek yer alıyor. Özellikle iş hayatında kartvizit kullananların ya da birden fazla kartı cüzdanına sığdırmakta güçlük çekenlerin tercihi olan kartvizitlik modelleri, stili tamamlayan şık aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Kart ve kartvizitleri çantanın içinde düzenli bir şekilde taşıyabilmek ve kullanman gerektiğinde kolayca onlara ulaşabilmek istiyorsan kartlık modellerimizi incelemeye hemen başlayabilirsin.

Kadın Kartlık Cüzdan Modelleri ile Kartvizitlerini Düzenle!

İş hayatında sıklıkla kullanılan kartvizitler, çantada ya da cüzdanda unutulup gidebiliyor ve daha da kötüsü kaybolabiliyor. Oysa kartvizitleri kartlıklarda düzenli bir şekilde korumak ve kullanabilmek mümkün. Kadın kartlık cüzdan modelleri birden fazla kart ve kartviziti yerleştirebilmeye uygun farklı bölmelerle tasarlanıyor. Böylece birden çok kartı kolayca kartlığa yerleştirebilir ve çantanda taşıyabilirsin. Kadın kartvizitlik modelleri yalnızca kartvizitler için değil günlük hayatta sıkça kullanılan kartlar için de tercih edilebilir. Kredi kartı, para kartı, toplu taşıma kartı, kimlik, ehliyet gibi kart formundaki tüm eşyalarını kartvizitliklere yerleştirebilirsin. Özellikle birden fazla kartı olan kişiler için hayat kurtarıcı aksesuarlar olan kartlıklar, bir kartı çantada bulabilmek ya da koruyabilmekten çok daha pratik bir yöntem sunuyor.

Stilini Tamamlayacak Kartlık Modelleri

Kadın kartlık modelleri son derece işlevsel ürünler olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça şık ürünler olarak öne çıkıyor. Stilini tamamlamana yardımcı olacak aksesuarlardan kadın kredi kartlık modelleri; detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlara sahip bulunuyor. Bir yerde ödeme yaparken, kartına ulaşman gerektiği bir anda kartvizitliğini çıkardığında ya da tıpkı cüzdan gibi sadece kartlığını alıp çıkmak istediğinde bu küçük aksesuar stiline hoş bir dokunuşta bulunur. Bu yüzden kadın kartlık modelleri arasından bir seçim yaparken tarzına uygun olacak renk ve dokulara yönelmelisin. Görünümüne biraz renk katmak istersen renkli modelleri tercih edebilirsin. Kartlığını sürekli yanında taşımak içinse zincirli kartlık modellerini tercih edebilirsin. Tıpkı minik bir çapraz çanta gibi omuza takılabilen bu kartlıkların birçoğunda cep telefonunu yerleştirebilmek adına özel bir bölüm de bulunuyor. Bu sayede sadece kartlığını takıp evden çıkabilir, gerekli tüm eşyalarını bu küçük çantada taşıyabilirsin.

Favori Kartvizitlik Modelini Hemen Seç!

Mavi’nin kadın kartlık ve cüzdan kategorisinde her zevke uygun modeller bulunuyor. Bunlar arasından stiline en uygun olanı seçerek, tarzını en iyi şekilde tamamlayabilirsin. Deri kartlık kadınların gözde modelleri arasında yer alıyor. %100 deri olarak dizayn edilen kadın deri kartlık modelleri aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kadın fermuarlı kartlık modelleri de kullanışlılığıyla ön plana çıkıyor. Fermuarlı bölümü özellikle bozuk para taşımaya imkân sunuyor. Bu sayede fermuarlı kartlıklar minik bir cüzdan yerine de geçiyor. Kadın kartlık mavi, kırmızı, siyah, bej, kahverengi, lacivert gibi birçok renk seçeneğiyle kategorimizde seni bekliyor! Bu geniş renk ve model yelpazesi içerisinden favorini hemen seçebilirsin.