Kadın Telefon Askısı Aksesuar

- 2 Ürün Bulundu

Telefon Askısı

Günün her anı yanından bir an olsun ayırmak istemediğin cep telefonunu telefon askısı ile kolayca yanında taşıyabilirsin. Hem her an telefonunun yanında olmasını sağlayan hem de telefonunu çarpma, düşme ve darbe alma gibi durumlara karşı koruyan telefon askıları Mavi farkıyla beğenine sunuluyor. Telefon askısı boyundan ya da tıpkı çapraz çantalar gibi çapraz olarak omuzdan takılıp kullanılabiliyor. Hem son derece işlevsel hem de dekoratif aksesuarlar olan telefon askıları arasından sen de zevkine uygun bir seçim yapabilirsin. Tarzını tamamlayacak birbirinden çarpıcı telefon askısı modellerini keşfetmek için incelemeye hemen başla!

Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Telefon Askısı Modelleri

Teknolojik cihazların hayatımızda önemli bir yer edinmesi ile birlikte bu cihazlara uygun aksesuarlar da hayatımızda dahil oluyor. Gün içinde belki de en çok kullandığımız cep telefonlarımızı zahmetsiz bir şekilde taşımaya olanak sunan telefon askıları göz alıcı tasarımlarıyla beğeni kazanıyor. Mavi’nin kadınlara yönelik olarak tasarladığı kadın telefon askısı çeşitleri arasında fermuarlı, düğmeli, zincir askılı, deri askılı, metalik renkli gibi birçok seçenek yer alıyor. Boyundan ya da çapraz şekilde asılarak kullanılan cep telefonu askısı modelleri, tasarımı itibarıyla tıpkı küçük bir çapraz çantayı andırıyor. Bir cep telefonunun sığabileceği kadar büyüklükte dizayn edilen cep telefonu askıları, gün içinde telefonunu rahatça taşıyabilmene imkân sağlıyor.

Hem Kullanışlı Hem Dekoratif

Boyundan ve çapraz telefon askısı modelleri son derece kullanışlı aksesuarlar olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça dekoratif ürünler. Dışarı çıkarken, yürüyüş yaparken ya da market gibi kısa mesafeli yerlere giderken direkt olarak takıp çıkabileceğin telefon askıları telefonunu en rahat şekilde yanında taşıyabilmene olanak sağlar. Kıyafetinin cebi olmadığında ya da çantasız olarak dışarı çıkmak istediğinde sadece telefon askını alarak evden ayrılabilirsin. Telefon askısı modelleri bu anlamda fonksiyonel aksesuarlar iken şık tasarım özellikleriyle de dekoratif olmayı başarıyor. İpli telefon askısı ya da zincirli telefon askısı modelleri arasından tarzına uygun bir seçim yaparak stiline hareket katabilirsin. Tarzı dinamik kadınların tercihi cep telefonu askılarını zengin model seçeneğiyle Mavi’de keşfet!

Cep Telefonu Askısı Fiyatları

Telefon askısı ipli, derili ya da zincirli askı detayına sahip bulunuyor. Dilersen birkaç farklı modelde cep telefonu askısı edinerek, her kombinine ve her kıyafetine telefon askını uydurabilirsin. Ulaşılabilir aralıklarda sunulan telefon askısı fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek hem zevkine hem de bütçene uygun bir seçim yapabilirsin. Cep telefonu askıları, kendin için hoş bir jest olacağı gibi sevdiklerini mutlu edecek bir hediye seçeneği de olabilir. Zengin model yelpazesi arasından seni en iyi yansıtan cep telefonu askısını bulmak için incelemeye hemen başla! Daha fazla aksesuar seçeneği içinse Kadın Aksesuar kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!