2019 için geri sayım başladı. Yılın en heyecan dolu dönemi kapıda! Ağaçlar süslendi, caddeler ışıklandırıldı ve yılbaşı hediye hazırlıkları başladı. Yeni yıl heyecanı herkesi sardı. Sen hala ne alacağını mı düşünüyorsun? O zaman hadi okumaya devam!

En önemlilerimiz, ailelerimiz, onlar en özel hediyeyi hak ediyorlar. Hediye alırken belki de en çok zorlandıklarımız olan anne, baba ve kardeşine ne hediye alacağını hala bilmiyor musun?

Şirketlerde yılbaşı çekilişleri başladı, kulislerde kime ne alınacağı konuşuluyor. Ya sen? Hala iş arkadaşına ne hediye alacağını mı düşünüyorsun?

Peki ya o özel kız ve erkek arkadaşlar... Sevgiliye hediye alma süreci oldukça zorken, beklentilerin yüksek olduğu yeni yılda tabii ki çok daha zor.

Doğum günü, yıldönümleri ve yeni yıl gibi özel günlerde hediye bulmak Mavi ile artık o kadar da zor değil! Mavi.com’un yılbaşı hediye rehberinden yapacağın yeni yıl kombin hediyeleriyle hem kendi hediyeni tasarlayıp benzersiz olmayı seçebilir, hem de bizim yaptığımız kombin önerilerinden faydalanabilirsin.

Geniş ürün yelpazesiyle patch detaylı, nakışlı, incili, zımbalı jeanler, kazaklar, gömlekler, montlar, kabanlar, ceketler, trençkotlar, pantolonlar ve sweatshirtler; aksesuarlarda ise cüzdanlar, ayakkabılar, saatler, çantalar, kolyeler, bileklikler, küpeler bereler, anahtarlıklar, parfümler, atkılar ve eldivenler gibi pek çok seçenek bulunuyor. Çok daha fazlası ile Mavi göz kamaştırmaya devam ediyor. Bu müthiş ürünlerle yılbaşı gecesinin yıldızı siz olacaksınız!

Bu yıl tüm sevdiklerini mutlu etmenin yolu Mavi’den geçecek!

 

Üstelik bu uygun yılbaşı hediyelerine kapıda ödeme ve aynı gün teslimat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Aradığınız her şey için mavi.com!