Mavi Site/Mobil Uygulama Üyeliği Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin

Açık Rıza Beyanı 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. (“Mavi”) mağazalarından, https://www.mavi.com/KVKK-aydinlatma-metni adresinden, Mavi mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin işlenmesine aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

Kişiselleştirilmiş pazarlama, profilleme, segmentasyon: Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; Mavi nezdindeki üyeliklerim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında Mavi’ye ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine ve 

Yurtdışı aktarım: bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda Mavi’nin yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına rıza veriyorum.