Victoria Hemp Koyu Mavi Jean Pantolon

Wide Leg Yüksek Bel Geniş Paça

Victoria Hemp Koyu Mavi Jean Pantolon

374,99 TL 499,99 TL - %25
Beden Seç (W)

  Victoria Hemp Koyu Mavi Jean Pantolon

  Wide Leg Yüksek Bel Geniş Paça
  3.9
  27 Değerlendirme
  374,99 TL 499,99 TL - %25
  101072-82099 - Mavi

  Ürün Özellikleri

  Bel ve basene oturan yüksek bel, basenden sonra genişleyen Wide Leg Jean. Geniş paça. Mavi All Blue, çevreye duyarlı sürdürülebilir denim koleksiyonunda yer alır. Mavi Hemp Denim, Mavi nin en sürdürülebilir jeani. Sadece yağmur suyuyla yetişen Hemp bitkisiyle en az su tüketimi. Geri dönüştürülmüş pamuk, dikim iplikleri ve malzemeleri. Fındık kabuğundan doğa dostu düğmeler. Daha az işlemle daha az enerji kullanımı. Comfort kumaş teknolojisiyle nefes alabilen, yumuşak, rahat ve dayanaklı. Victoria Hemp Koyu Mavi Jean Pantolon Devamı

  Ürün Kodu: 101072-82099

  Kumaş Bilgileri
  • %86 Pamuk
  • %13 True Hemp
  • %1 Elastan

  Yıkama, Bakım ve Bilgi

  Üretim Yeri: Türkiye

  Ödeme Seçenekleri

  İade ve Değişim

  Mavi.com'da siparişler ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoların teslimat süresi ortalama 4-5 iş günüdür.

  Resmi tatil ve hafta sonları verilen siparişler, tatili takip eden ilk iş günü akşamında kargoya teslim edilmektedir.

  Ürünü teslim aldıktan 30 gün içerisinde Kolay İade Değişim linkindeki adımları izleyerek kolay iade/değişim talebi oluşturabilirsiniz.

  Mavi.com ‘dan almış olduğunuz ürünleri mağazalarımızdan iade etmek isterseniz ürün bedeli karşılığında hediye kartı alabilirsiniz. Bu hediye kartını sadece mağazalarımızda kullanabilirsiniz. Mavi.com’dan satın aldığınız ürünün para iadesi Mavi Mağazalarından gerçekleştirilememektedir. İade&değişim yapabileceğiniz mavi mağazası listesini kontrol edebilirsiniz.

  Faturasız iade kabul edilmemektedir.

  İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi, 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Ücretinizin hesabınıza yansıma süresi banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  Değişim talep ettiğiniz ürün depomuza ulaştığında değişim işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Değişim/iade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin depomuza ulaşıp ulaşmadığını, kargo fiması tarafından verilen ambar tesellüm fişindeki takip numarasından kontrol edebilirsiniz.

  Satın almış olduğunuz ürünler kargo firmalarının gönderim bölgeleri içindeki adreslere gönderilmektedir. Gönderim bölgesi dışında kalan adreslere teslimat yapılamamaktadır.

  Hijyenik sebeplerden dolayı, iç giyim ürünlerinde, yüz maskelerinde, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır.

  Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

  Paketli olarak satılan ürünler, ambalajının bozulmamış ve içeriğinin eksiksiz olması durumunda iade edilebilir.

  Kitap ürünlerinin değişim ve iadesi yapılmamaktadır.

  Değerlendirmeler
  3.9
  (27 Değerlendirme)
  Beden
  Dar İdeal Geniş
  Boy
  Kısa İdeal Uzun
  GK
  5.0
  8 Eylül 2022
  Beden
  Kısa İdeal Geniş
  Boy
  Kısa İdeal Geniş
  Satın aldığı ürün: Beden: 29  Boy: 28
  Tüm Değerlendirmeleri Gör (27)