090283-24413

Fiyat

İndirim

Beden
Boy

Mavi.com ‘da siparişler ortalama 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoların teslimat süresi ortalama 2-5 iş günüdür.

Aynı Gün Teslimat seçeneği ile İstanbul içi belirli bölgelere; 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün 20:00’a kadar müşteriye teslim edilmektedir. Detaylar için tıklayın.

Resmi tatil ve hafta sonları verilen siparişler, tatili takip eden ilk iş günü akşamında kargoya teslim edilmektedir.

Ürünü teslim aldıktan 30 gün içerisinde gönderilen iade ve değişimlerde kargo ücreti, Yurtiçi, MNG ve Aras Kargo anlaşma kodu ile göndermeniz durumunda ücretsizdir.

Mavi.com’ dan alınan yeni sezon ürünlerinizi Mavi mağazasından değiştirebilir/iade edebilirsiniz. Outlet ürünlerde mağazalardan değişim/iade yapılamamaktadır. 

MNG Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.

Faturasız iade kabul edilmemektedir.

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi, 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Ücretinizin hesabınıza yansıma süresi banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Değişim talep ettiğiniz ürün depomuza ulaştığında değişim işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Değişim siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra cep telefonunuza gönderilen kargo takip sms'inden takip edebilirsiniz.

Değişim/iade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin depomuza ulaşıp ulaşmadığını, kargo fiması tarafından verilen ambar tesellüm fişindeki takip numarasından kontrol edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi/Aras/MNG Kargo’nun gönderim bölgeleri içindeki adreslere gönderilmektedir. Gönderim bölgesi dışında kalan adreslere teslimat yapılamamaktadır.

Hijyenik sebeplerden dolayı, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.