Mavi ile yılbaşı stilini tamamla!

Yılbaşı gecesi bütün gözler üstünde, gecenin göz kamaştıranı sen olmalısın! Bunun için yapmak gerekenler çok basit! Tek yapman gereken tarafını seçmek, Cool mu? Cozy mı?

Şıklığı ve parlamayı elden bırakmayan millennials kızları için cool bir görünüş! Işıltılı black on black parçalarla cool ve asi yanını ortaya çıkarmak için yılbaşı gecesi müthiş bir fırsat! Yılın yükselen trendi yaka kürkleri, kadife dokunuşlar, ışıltılı parçalar, deri detaylar ile yeni yıl kombinini tamamla.

Daha iddalı olmayı ve yılbaşı gecesinin ruhunu yansıtan kırmızıyı seçmek istersen de Mavi senin için hazır! Kırmızı kadifelerle sofistike bir görünüş yakalayabilir, aksesuarlarla bu görünüşü tamamlayabilirsin! Yeni yıl gecesinin en kurtarıcı parçaları için yeni yıl elbise kombin önerilerini ve aksesuarları da bu stil rehberinde bulabilirsin! Kısacası en güzel kırmızı kombinler, yılbaşı kadın stili rehberinde seni bekliyor.

Ya tarzıyla her yerde kendini belli eden cozy girls! Rahatlıktan vazgeçmeyen ve rahat görünüşünü bol aksesuarlarla tamamlayan rahatına düşkün kızlarda burada! Kürklü parçalar, bol aksesuarlar, kadife slopetler ve nakışlı yeni yıl kazakları. Yılbaşı modası için tüm detaylar Mavi’de!

Mavi’nın stilistlerinin oluşturduğu kombinlerden faydalanabileceğin gibi kendi kombinini de oluşturabilir, yeni yılda özgünlüğü yakalayabilirsin.

Yapacağın kombinlerle gecenin starı olmaya hazır ol!