Geri Dönüşümün En Yeni Hali: Mavi Pro-Sport Repreve

Geri dönüşümün en yeni hali Repreve jean’lerle plastik şişeler jean oluyor! Her birinde ortalama 8 adet geri dönüştürülmüş pet şişe kullanılan jean modellerini Mavi ile keşfet. Yarının iyiliği için üretilen geri dönüştürülmüş jean modelleri çevre dostu sürdürülebilir modanın kapılarını aralıyor. Mavi'nin 30 yıllık uzmanlığıyla geri dönüştürülmüş plastik şişelerin nasıl jean’e dönüştüğünü görmek için keşfetmeye vakit kaybetmeden başla!

Geri Dönüştürülmüş Pet Şişeler Jean Oldu

Mavi Dönüşüm başlıyor! Mavi Pro Sport Repreve Koleksiyonu için 593.750 plastik şişe dönüştürülüyor ve pet şişeler jean oluyor. Bu özel koleksiyonda yer alan jean’lerin her birinde ortalama 8 adet pet şişe kullanılıyor ve Mavi Black Pro’nun şıklığı ve Sporty jean’lerin rahatlığıyla bir araya geliyor. Mavi Pro Sport Koleksiyonu’nda yer alan özel jean modelleri; dikkat çekici detayları, el işçiliği düğmeler, aksesuarlar ve çift renk plakalarıyla öne çıkıyor. Mavi Pro Sport jean modelleri, aktif yaşamına en iyi şekilde ayak uydurmaya aday. Hareket performansını arttıran özel teknolojiyle tasarlanan bu jean’ler, gün içindeki enerjik tempona kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Üstelik yüksek elastikiyeti sayesinde gün boyu formunu koruyan esnek bir yapıya da sahip. Ayrıca her an nefes alabilen kumaşı, örme tarzı dokuması eşofman rahatlığını jean’de bulabilmeni sağlıyor.

Repreve Ürünler ile Sürdürülebilir İnovasyon

Dünyanın lider geri dönüştürülmüş ipliği Repreve kullanılarak tasarlanan jean modelleri çok şık, çok rahat ve doğaya çok saygılı. Her detayı keşfedilmeye değer Repreve ürünler ile rahatlık seninle. Unifi, performans ipliği Repreve ile güvenilir, sürdürülebilir küresel çözüm sağlayıcısı olarak geri dönüştürülmüş plastik şişe ve malzemeleri olağanüstü bir ipliğe dönüştürüyor. Dünyanın lider geri dönüştürülmüş ipliği yarının iyiliği için üretiliyor. Mavi Pro Sport Repreve jean modelleri, Eco-Rubber PVC içermeyen arka cep ve ön saat cebi detayına sahip bulunuyor. Bu jean’ler ayrıca su bazlı V-Label sertifikalı arka etiket özelliği ile üretiliyor. OEKO-TEX EK-6 Hijyen sertifikasıyla üst düzey sağlık ve hijyen şartlarına uygunluk gösteren Repreve koleksiyonumuz aynı zamanda üstün teknoloji ve inovasyon ile hareket performansını artıran özel yapıya sahip. James, Jake, Martin modellerinin yer aldığını bu özel koleksiyonu keşfetmek için vakit kaybetme!

Şık ve çarpıcı tarzını doğaya saygılı Repreve ürünlerle tamamlamak için bu özel koleksiyonu inceleyebilirsin.