Kadın Yüz Maskesi

- 11 Ürün Bulundu

Kadın Yüz Maskesi

11 Ürün Bulundu

Kadın Yüz Maskesi

Mavi’ye özel olarak üretilen kadın yüz maskesi çeşitleri ile virüse karşı korunabilirsin. Ağız ve burun bölgesini tamamen kapatacak şekilde dizayn edilen bu özel maskeler gün içinde uzun saatler boyunca maskeli olsan bile rahat etmeni sağlıyor. Özel tekniklerle dokusu yumuşatılan Mavi kadın maske modelleri maskeyle nefes alıp vermeyi kolay hale getiriyor. Cilde dost baskılarla sunulan Mavi kadın maske modelleri renkli tasarımlarıyla kıyafete uygun bir maske kullanabilmene de olanak sağlıyor. %100 pamuk kumaştan üretilen kadın yıkanabilir maske modellerini incelemeye hemen başla!

Kadınlara Özel Tasarlanan Yıkanabilir Maskeler

Kadınlar için özel olarak tasarlanan maske yıkanabilir özelliğiyle kullanıldıktan sonra yıkanıp kurutularak yeniden kullanılabilir hale geliyor. %100 pamuktan üretilen bu maskeler, çeşit çeşit baskı ve renk seçenekleriyle sunuluyor. Su bazlı, cilde dost baskılarla tasarlanan kadın maske modelleri, maske içindeyken de nefes alıp vermeni kolaylaştırıyor. Özel tasarım Mavi kadın maske çeşitleri arasında beyaz, antrasit, kırmızı, mavi gibi farklı renk seçenekleri bulunuyor. Bunun yanı sıra maskeni ister şal desenli ister kamuflaj desenli istersen de desensiz tek renk olarak tercih edebilirsin. Tek beden olarak üretilen bu maskeler arasından beğendiğin modelleri hemen satın alabilirsin. Dilersen yedekli olarak tercih edip maskenin yıkanıp kurumasını beklerken bu esnada bir diğerini kullanmaya devam edebilirsin.

Mavi Kadın Maskelerin Özellikleri

Kadın maske renkli ve baskılı seçenekleriyle Mavi’de senin bekliyor. Özel olarak tasarlanan yıkanabilir özellikteki Mavi kadın maske modelleri, ağız ve burun bölgesini tamamen kapatır. Nefes alıp vermeyi kolaylaştıran özel kumaşıyla beğeni kazanan bu maskeler cildini yumuşak bir şekilde sarar. Mavi kadın maske renkli desenli tasarımıyla kıyafetlerine de uyum sağlar. Tek kullanımlık olmayan bu maskeler yıkanıp, kuruduktan sonra tekrar kullanılabilir. Maskenin her kullanımdan sonra yıkanmasını önerdiğimiz gibi ürün eline ulaştığında da yıkayıp kullanmanı tavsiye ederiz. Medikal kullanım için uygun olmayan bu maskeler yüzüne hafifçe oturur ve rahat bir kullanım sunar. Burun üstünden başlayarak çene altına kadar kaplayan özel tasarım kadın maskeler, nefes alabilir kumaşı ile maskeyleyken de rahat nefes alıp vermeni kolaylaştırır.

Kadın Maske Fiyatları

Eğer tek kullanımlık maskeler yerine yeniden kullanılabilirlik sunan yıkanabilir maskeler arıyorsan renkli ve özel baskılı maske seçeneklerine Mavi ile sahip olabilirsin. Mavi kadın renkli maske fiyatları uygun seçeneklerle kategorimizde seni bekliyor. Hijyen ve sağlık önlemleri doğrultusunda günlük kullanımda zorunlu hale gelen maskelerden dilediğin kadar edinebilirsin. Mavi’nin özel tasarımlı yüz koruma maskeleriyle sağlıklı kalmak için en favori modellerini sepetine ekleyerek kolayca satın alabilirsin. Kadın yüz maskesi modellerinin yanı sıra erkekler için özel olarak dizayn edilen erkek maske modellerini de incelemek istersen Erkek Yüz Maskesi kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!