KATILIM KOŞULLARI:
1. Bu kampanya Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. tarafından 07-14 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2. Kampanya kapsamında #aşıkoldum dedikleri Mavi ürünlerini veya mavi.com linklerini Twitter üzerinden#aşıkoldum hashtagi ile paylaşanlar arasından “her gün 3 kişiye #aşıkoldum dediği Mavi ürününü, 3 çifte Mavi parfüm” hediye verilecektir.
3. Kazananlar jüri kararı ile belirlenecek. Kampanya kapsamında aynı kişi yalnızca 1 defa hediye kazanabilecek.
4. Kazananlar, 20.02.2019 tarihinde Mavi.com’da duyurulurup, kazananlar ile iletişime geçilecektir.
5. İletişim bilgilerini (isim soyisim, adres, telefon) paylaşan talihlilere 20.02.2019 tarihinden itibaren hediye gönderimi yapılacaktır.
6. Kazanan talihlilerin, “27.02.2019 tarihine kadar” iletişim bilgilerini (twitter.com/mavi) ile paylaşmaları gerekmektedir. Bilgilerin geçersiz olması veya bu bilgiler ile talihlilere ulaşılamaması halinde, bu kişilerin ödülleri hakkı iptal edilecektir.
7. Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
8. Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
9. İletişim bilgillerini paylaşma sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
10. Ödül görselleri ile verilecek ödülün renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
11. Bu kampanyaya Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
12. Talihliler ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülü değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
13. Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş. hediye sayısını ve türünü değiştirme hakkını saklı tutar.